Kdo jsem

Teď už zkusím být trochu vážnější než na začátku, kdyby někoho opravdu zajímalo kdo a co jsem.

Chodím na gympl, momentálně jsem ve třeťáku a kromě umění a hudby mě baví hodně krve a adrenalin. Chtěla bych se pokusit dostat na vojenského záchranáře, ale šance jsou maličký. Každopádně nehodlám se vzdávat a tu latinu do sebe prostě narvu.

V součásné době se snažím vystoupit ze své komfortní zóny a zkoušet nová média. Akryl je moje stálice, stále mě baví nejvíce. Snažím se dbát i na ty nejmenší detaily, abych byla spokojená hlavně já. Protože když jsem spokojená já, je většinou spokojený i majitel. Akvarel je teď kupodivu taky docela frekventovaný a líbí se mi pozorovat ty změny a pokroky. Tablet je trochu v pozadí, protože mi to ještě úplně nejde a to já nesnáším úplně dobře (když mi něco nejde..).

Momentální úchylka jsou klobouky a výrazné rysy v obličeji. Jako menší jsem si nedokázala představit malovat bez předlohy jen podle sebe, ale časy se mění a v tuto chvíli jsem zase naprosto vynervovaná, když po mně někdo chce na chlup stejný výtvor jako je předloha. Já prostě nejsem realista a pleť si dělám klidně i zeleně když si usmyslím.

Pokud byste někdo měl zájem o obraz nebo třeba návrhy na trička, ozvěte se. 🥰